Presety specjalnie dla Ciebie


Lightroom to aplikacja do wywoływania cyfrowych zdjęć - taka nasza zdigitalizowana ciemnia. To narzędzie, które pozwala wydobyć ze zdjęć jeszcze więcej, poprawić to co nam nie wyszło, zmienić to co musi zostać zmienione. No cud! A wysoki poziom automatyzacji coraz bardziej usprawnia pracę fotografów. Innymi słowy - aplikacja, którą każdy parający się obróbką zdjęć powinien znać.

Stworzyłam presety, które pomogą Ci nadać zdjęciom wyjątkowy charakter.


Przygotowałam dla Ciebie 6 presetów - ustawień predefiniowanych, czyli po prostu lightroomowych, funkcjonalnych filtrów, które pomogą Ci w obróbce zdjęć. Za darmo. Bez zobowizań!


6 klasycznych presetów na każdą okazję


Paczka zawiera podstawowe presety, które na pewno przydadzą Ci się w obróbce zdjęć. Jest preset WARM, który ociepli Twoje zdjęcia, nada im delikatny ale głęboki charakter. Jest intensywny preset SHARP, który oprócz wydobycia ostrości nadaje kolorom intensywności. Świetnie nada się do fotografii na instagram, fotografii z wakacji, ale również przy obróbce fotografii reklamowej! DARK to preset, który przyciemni wasze zdjęcia, nada im nieco mrocznego, melancholijnego klimatu.

Jest też ziarnisty VINTAGE , który podkreśla kolory, rozjaśnia bez zabijania czerni zdjęcia. CORPORATE to chłodny, jasny filtr, który świetnie sprawdzi się np. w zdjęciach biznesowych. No i wreszcie BLACK&WHITE, piękna czerń i biel, która sprawdzi się w większości zdjęć. Długo pracowałam nad stworzeniem wyokokontrastowego, ale nie przytłaczającego filtru w odcieniach szarości.

Zobacz wszystkie filtry na jednym zdjęciu

01 / 06

Jak zdobyć kolekcję presetów?


Nic prostszego! Wystarczy, że w poniższym formularzu wpiszesz się na listę subskrybentów, a w mgnieniu oka presety znajdą się na Twojej skrzynce mailowej. Po pierwsze musisz wiedzieć, że w każdej chwili jednym kliknięciem możesz wypisać się z listy. Ale mam nadzieję, że nie tego nie zrobisz, bo szykuję dla Was jeszcze więcej niespodzianek. No i nie spamuję - będę wysyłać do Ciebie maile tylko jeśli będę chciała przekazać moim subskrybentom jakąś wartość dodaną, inspirację, po prostu coś ważnego. Poza tym tworzenie newsletterów jest czasochłonne - naprawdę nie robię tego często. Zatem zapisuj się i odbieraj darmowy prezent!

ADOBE LIGHTROOM MOBILE


JAK ZAINSTALOWAĆ PRESETY?


Aby zainstalować presety w aplikacji Lightroom Mobile, należy wykonać następujące kroki:

  1. Pobierz i zainstaluj aplikację Lightroom Mobile na swoim urządzeniu mobilnym.
  2. Pobierz plik z presetami w formacie .dng lub .xmp na swoje urządzenie mobilne.
  3. Otwórz aplikację Lightroom Mobile i wybierz zdjęcie, na którym chcesz zastosować preset.
  4. Kliknij ikonę edycji (ołówek) w górnym prawym rogu ekranu.
  5. Przewiń w dół do sekcji "Presety/Ustawienia predefiniowane" i kliknij ikonę plus (+) w lewym dolnym rogu ekranu.
  6. Znajdź i wybierz plik z presetami, który pobrałeś wcześniej.
  7. Preset zostanie zaimportowany i będzie dostępny w sekcji "Presety/Ustawienia predefiniowane" w aplikacji Lightroom Mobile.
  8. Możesz teraz wybrać preset i zastosować go na swoim zdjęciu.


@helenasiadlak

Zaobserwuj mnie na instagramie po więcej darmowych giftów