Stań się pierwszym wyborem swoich klientów.

Pakiety sesji wizerunkowych i kontentowych.

Sesja wizerunkowa

PLN 1100

Potrzebujesz zdjęć na stronę internetową, do swojego CV albo chcesz sporadycznie opublikować swój wizerunek na instagramie? Ten pakiet jest dla Ciebie. W ramach sesji wykonamy idealne portrety, zdjęcia całej sylwetki. W pakiecie otrzymasz aż 15 zdjęć.

Sesja contentowa

PLN 1620

Potrzebujesz zdjęć do publikacji w social mediach? Może chcesz nagrać krótkie rolki? Zależy Ci na wysokiej jakości, ale i ilości zdjęć? Ta dwugodzinna sesja jest dla Ciebie. Otrzymasz aż 60 zdjęć i filmiki, które możesz dowolnie wykorzystywać.

Sesja contentowa max

PLN 2900

Wszystko co w pakiecie sesji contentowej plus dodatkowe 40 zdjęć, filmiki przygotowane pod konkretne pomysły na rolki, zmontowany film prezentujący twoją markę (1min). 3 godziny w studio i cały wizerunek marki gotowy!

KONSULTACJE ONLINE


Przed każdą sesją spotkamy się na zoomie, by dokładnie określić Twoje potrzeby.


Każda marka osobista czy firma ma własny vibe, wartości i misję, którą chcesz zaprezentować. To dzięki temu masz szansę przyciągnąć klientów, którzy

REFERENCJE

Znakomita fotograf o dużej wrażliwości i klarownej estetyce, ze świetnym warsztatem i dużą otwartością na pomysły osoby fotografowanej. Elastyczna, bardzo serdeczna, wspierająca sugestią i informacją zwrotną. Znakomicie wykorzystuje światło, podąża za człowiekiem i stwarza wyjątkową atmosferę. W ciągu niespełna dwóch godzin sesji stworzyłyśmy mnóstwo świetnych i różnorodnych kadrów, a zdjęcia otrzymałam w tempie błyskawicznym. Polecam z całego serca i będę wracała.

— 
Kaja Kulesza