Cześć, mam na imię Helena

KIM JESTEM

Jestem fotografką, menedżerem kultury, a także redaktorką. Kocham piękno w każdej jego formie.
Wyznaję zasadę, że nie ma osób niefotogenicznych, są tylko słabi fotografowie.
Do każdej sesji podchodzę indywidualnie i staram się "wycisnąć" z niej jak najwięcej.
Chociaż to niebiznesowe, zawsze dostarczam więcej niż zakładam. Po prostu chcę się dzielić pięknem, które tworzę razem z moimi wspaniałymi klientami.

Moje

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zbierałam przez lata pracy w kulturze. Robiłam fotoreportaże, nagrywałam i montowałam wideo. Projektowałam identyfikacje wizualne wydarzeń, okładki płyt. Dopinałam projekty zarówno artystycznie, jak i organizacyjnie i finansowo.


Jestem jedną z tych osób, które nazywa się "wszechogarniaczami". Dlaczego o tym mówię? Bo można na mnie polegać. Jestem dokładna, skrupulatna i terminowa.


Ukończyłam wiele kursów fotograficznych, m.in. z zakresu oświetlenia studyjnego, fotografii ślubnej oraz fotografii mody.

Pierwszy aparat dostałam w wieku 15 lat

i od tamtego czasu uwieczniam momenty, chwile, przeżycia. Uważam, że fotografia, to nie tylko poprawność formy, ale przede wszystkim dusza

fotografa. Oprócz fotografii zajmuję się organizacją warsztatów artystycznych, wyd

Wszystkie moje doświadczenia składają się na moją fotograficzną pracę – wykorzystuje w

niej nie tylko umiejętności zdobyte z aparatem w ręku, ale i literaturę czy muzykę. Staram się, aby moje zdjęcia wyrażały całą historię ukrytą w duszach fotografowanych.


W swojej pracy stawiam na jakość i czas – efekty naszych zdjęć otrzymasz ekspresowo - pierwsze fotografie dostarczam do 48h po sesji. Jednocześnie jakość zdjęć jest dla mnie niezwykle ważna, dlatego zawsze na planie znajdziesz mnie z najlepszymi aparatami marki Canon i świetnymi obiektywami Sigma.


Jednocześnie jestem elastyczna – zupełnie niebiznesowo dostarczam zawsze więcej zdjęć niż

znajdziesz w ofercie. Po prostu lubię dzielić się pięknem, które razem z moimi klientkami i

klientami tworzymyPrzede wszystkim fotografka. Ale kto jeszcze?

01.


Menedżerka Kultury


Od wielu lat zasiadam w zarządzie Instytutu Rozwoju Sztuki, gdzie razem ze współpracownikami kreujemy wydarzenia artystyczne - koncerty, spektakle, wydawnictwa płytowe.

02.


Redaktorka


Od dwóch lat posiadam swoją własną rubrykę w ogólnopolskim magazynie "Presto. Muzyka. Film. Sztuka", gdzie opowiadam czytelnikom o ciekawych osobach ze świata kultury i proponuję związane z nimi przepisy.

03.


Graficzka


Od lat zajmuję się projektowaniem plakatów dla wydarzeń kulturalnych, realizacją spotów reklamowych czy grafik pod social media.

Karol Trzaszczka // MODEL

Helena jest niesamowitym fotografem. Potrafi wyszukać świetne kadry, podpowiedzieć jak wyjść jeszcze korzystniej w danym kadrze i uśmiecha się w taki sposób, że nawet początkujący modele przestaliby się stresować sesją. Polecam współpracę!


Nayluna Lingerie

Świetna fotografka, która wydobyła całe piękno koronkowej bielizny. Helena zna się na tym co robi i widać, że sprawia jej to przyjemność. Zdjęcia z sesji wyszły perfekcyjne, jestem zachwycona współpracą. Polecam! :)


Marta Termena-Polkowska / PM

Helena jest świetnym fotografem, jest „one woman army”. Współpracujemy stale podczas sesji zdjęciowych dwóch marek i za każdym razem wiem, że świetnie się świetnie odda feeling brandu. Jest sumienna, terminowa, komunikatywna i przede wszystkim zna się na swojej profesji. W trakcie sesji otwiera ludzi. Warto jej zaufać!


Kaja Kulesza // modelka

Znakomita fotograf o dużej wrażliwości i klarownej estetyce, ze świetnym warsztatem i dużą otwartością na pomysły osoby fotografowanej. Elastyczna, bardzo serdeczna, wspierająca sugestią i informacją zwrotną. Znakomicie wykorzystuje światło, podąża za człowiekiem i stwarza wyjątkową atmosferę. W ciągu niespełna dwóch godzin sesji stworzyłyśmy mnóstwo świetnych i różnorodnych kadrów, a zdjęcia otrzymałam w tempie błyskawicznym. Polecam z całego serca i będę wracała.


Cerishe Atelier

Owocna współpraca! Szukałam pozytywnej, ambitnej osoby z pasją, która kocha to co robi i znalazłam. Zawodowo!