Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Czy dojeżdżam do klienta?

Jeśli tylko to możliwe - mogę dojechać w bardzo różne miejsca. Może jednak to wiązać się z dodatkową opłatą.

Jak długo jestem fotografem?

Pierwszą lustrzankę dostałam jeszcze w gimnazjum. Będzie już ponad 15 lat jak ganiam z aparatem w ręku. :)

Jak dużo zdjęć dostaniecie?

Zawsze daje wam wybór - w zależności od długości sesji otrzymujecie proporcjonalną ilość zdjęć. Ale jestem znana z tego, że zawsze dokładam jakieś gratisy. Tak, średnio biznesowo.

Jak otrzymacie zdjęcia?

W zależności od wyboru oferty otrzymacie je w linku, w internetowej galerii lub na pendrivie. Oczywiście jeśli sobie tego życzycie zajmuję się również wywoływaniem zdjęć, zamawiam dla Was grawerowane pudełka i inne pamiątki. Wszystko dogadujemy przed podpisaniem umowy.

Czy retuszuję zdjęcia?

Poprawiam kolory, nadaje zdjęciom charakter. Czasami wykonuje lekki retusz, ale wszystko w granicach dobrego smaku i - co ważniejsze - prawdy!

Ile trwa sesja zdjęciowa?

Od 30 minut do 2 godzin, w zależności od oferty. Oczywiście nie dotyczy to ślubów.

Jak zarezerwować termin?

Najlepiej skontaktować się ze mną mailowo lub przez moje social media podając jaką sesją lub wydarzeniem jesteście zainteresowani i w jakim terminie. Odpowiadam szybko i wysyłam spersonalizowaną ofertę.

Jak macie się przygotować?

Dużo snu, ulubione ciuchy, które możecie wcześniej ze mną skonsultować. Podpowiadam jak zadbać o cerę, jaki makijaż wykonać lub pomagam zabookować makijażystkę.

Czy pomagam planować sesję?

Oczywiście! Daje wam wybór - plener, studio albo wasze mieszkanie. Rozmawiamy o klimacie zdjęć i wspólnie wybieramy najlepszy czas i miejsce.


Obserwuj mnie

Instagram


www.helenasiadlak.pl


Skontaktuj się

helena@siadlak.pl